Stavba krbů, kachlových kamen, sporáků a komínů

Krby a krbová kamna v Mostě, Chomutově, Karlových Varech, Teplicích, Ústí nad Labem, Lounech, Žatci a dalších regionech

 

Dlouhodobě se zabýváme nejen dodávkou krbových kamen, kachlových kamen, sporáků a krbových a plynových vložek předních českých a zahraničních výrobců a dovozců, ale samozřejmě i stavbou a instalací krbových a kachlových kamen a rustikálních, moderních, klasických, keramických i plynových krbů. Pro váš dům vám dokážeme navrhnout ideální typ vytápění včetně přesné cenové rozvahy. Rádi se staneme vašimi partnery, doporučíme vám nejvhodnější typy vytápění s návrhem umístění i výběrem nejvhodnějšího typu krbové vložky, zajistíme maximální užitnost tepla, bezpečnost i estetický dojem. Výsledný návrh pak pro vás realizujeme v krátkém dodacím termínu a s maximální pečlivostí. Součástí dodávky může být i stavba komínu.

Profesionální práce do detailu

Pokud uvažujete o stavbě krbu, nemusíte se obávat zdlouhavé práce. Celou realizaci – od návrhu po stavbu svěřte s důvěrou nám. Každou zakázku pečlivě plánujeme tak, aby jednotlivé práce na sebe navazovaly a stavba krbu probíhala v rámci kvalitně odvedené práce co nejrychleji. Dbáme na pořádek a osazovanou plochu udržujeme v čistotě.  Při realizaci krbu budeme plně respektovat vaše přání. Můžeme využít nejmodernější technologie, ale i klasické postupy. Budeme plně respektovat dispozice interiéru tak, aby krb nebo kamna ve výsledné podobě přesně splňovaly vaše představy a v místnosti se staly zajímavou dominantou bez rušivých prvků. Stejně tak dbáme na bezpečnost, usadíme krb tak, abychom minimalizovali jakékoli nehody v průběhu běžného provozu a využívání.

Usazením krbu nekončíme

Záleží nám na všech detailech. Klientům odevzdáváme vždy profesionálně odvedené dílo – krb i kamna perfektně usazená a obložená. Postaráme se ale i o zaškolení k obsluze, správnému čištění a volbě topného materiálu. Garantuje dlouholetou spokojenost, i tak v případě poškození či poruchy okamžitě zařídíme opravu a servis.
Nabízíme vám širokou nabídku designově zajímavých řešení s použitým klasickým materiálem jako je pískovec, mramor, žula nebo kachle. V našem portfoliu jsou však bohatě zastoupeny i moderní plechy v různých povrchových úpravách i barvách. Podle vašeho přání vám můžeme dodat i krby portálové, otevřené, plynové …
V každém případě budeme vždy maximálně dbát o vysoce kvalitní materiály i precizně odvedenou práci. Je i naším přáním a nejlepší vizitkou, aby krb zajistil bezpečné, komfortní a dlouhodobé používání celé vaší rodině.

Sháníte krby v Mostě, Chomutově, Karlových Varech, Teplicích, Ústí nad Labem, Lounech nebo Žatci?

Krby i kamna dodáváme především do regionů Most, Chomutov, Karlovy Vary, Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Žatec, ale i v Praze a nebráníme se i vzdálenějším regionům. Oslovte nás, jistě budete spokojeni s naší nabídkou i výsledkem práce.